Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

چگونه می توان کودکانی کارآفرین تربیت کرد

چگونه می توان کودکانی کارآفرین تربیت کرد

چگونه می توان کودکانی کارآفرین تربیت کرد این گفتار بر اساس دیدگاه های مدیرعامل سیلیکون ولی، یینون ویس  و مطالبی که عنوان کرده اند تهیه شده است او می گوید:

بیشتر دوستان من شخصیت بلند پروازانه ای دارند و همه آنها در زندگی حرفه ای خود موفق هستند. هنگامی که کودکان وارد زندگی می شوند ، شرایط جدیدی ایجاد می شود و والدین باید مجموعه ای کاملاً جدید از مهارت های دنیای امروز را یاد بگیرد و فرقی نمی کند که در کجا زندگی کنید.

من اکنون پدر سه فرزند 2 ، 4 و 6 ساله هستم و یکی از مهمترین کارهای من این است که در خانواده خودم رهبر  و پدری اندیشمند باشم. بر روی ارزشهای کارآفرینی مانند تدبیر ، ابتکار ، اعتماد به نفس ، صداقت و انعطاف پذیری و همسرم بر روی دلسوزی ، قدردانی و کار تیمی بر روی فرزندانم تمرکز داشته باشیم.این تمرکز منجر به نتایج باورنکردنی در کودکان خردسال ما شده است و والدین دیگر از من خواسته اند که رویکرد خودم را به اشتراک بگذارم. در مطالب بعدی به این موارد خواهیم پرداخت.

 

اگر شما هم دوست دارید که فرزند شما وارد دنیای کارآفرینی و استارت آپی شود با ما برای استعدادیابی و آموزش در ارتباط باشید.

ارسال نظر

سبد خرید شما

سبد خالی است

اطلاع رسانی

برای دریافت نمایندگی با شماره 02188633815 تماس حاصل فرمایید

اشتراک خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
آمار

  • بازدید امروز: 430
  • بازدید دیروز: 851
  • بازدید کل: 6720578