Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

لیزی ماری 6 ساله مالک وب سایت آشپزی

لیزی ماری  6 ساله مالک وب سایت آشپزی

لیزی ماری لیکینس از 6 سالگی یک ملکه آشپزی واقعی بود. او بنیانگذار غذاهای لیزی ماری است. لیزی یک وب سایت محبوب حاوی دستور العمل ها ، وبلاگ ها و فیلم های جالب دارد که با کمک والدینش ایجاد کرده است. لیزی از طریق وب سایت خود است سعی می کند به کودکان کمک کند تا غذاهای سالم بخورند. این وب سایت همچنین از بچه ها می خواهد که ببینند آشپزی چقدر سرگرم کننده است. محصولات پخته شده خانگی از آشپزخانه او در بازار کشاورزان محلی همیشه فروش خوبی دارد. او علاوه بر برگزاری کلاسهای آشپزی ، همه اینها غذاهایی را که درست می کند به راحتی بفروش می رساند.

جالب است بدانید لیزی شایستگی های کارآفرینی خوبی در زمینه برنامه ریزی ، تفکر استراتژی ، خلاقیت و ابداع و برونگرایی و تاثیر کلامی بالای نمره 60 دارد و در آینده میخواهد در دانشگاه رشته تغذیه را انتخاب نماید و مجموعه استارت آپی خودش را توسعه دهد.

آیا فرزند شما هم یک کارآفرین در دنیای امروز است ؟ برای آینده فرزندانتان از امروز شروع نمایید.

 دوره های بامبو "از استعدادیابی تا استارت آپی " آینده ای روشن برای فرزندان شما رقم خواهد زد . ما به آنها به یاد خواهیم داد چگونه گلیمشان را از آب بیرون بکشند.

"ما شتاب دهنده تغییر هستیم "

ارسال نظر

سبد خرید شما

سبد خالی است

اطلاع رسانی

برای دریافت نمایندگی با شماره 02188633815 تماس حاصل فرمایید

اشتراک خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
آمار

  • بازدید امروز: 341
  • بازدید دیروز: 1122
  • بازدید کل: 6774846