Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

ثبت نام دوره کودک کارآفرین 1400

ثبت نام دوره کودک کارآفرین 1400

این دوره فوق العاده با 90 درصد تخفیف تنها 185 هزار تومان برای گروه سنی 6 تا 12 سال با آموزش محتوی بین المللی و همراه با مدرک پایان دوره می باشد .

در این دوره فوق العاده و فشرده بچه ها با مفاهیم اولیه کسب و کار و ایده پردازی اشنا شده و در انتها به ارایه ایده های کسب و کار خواهد پرداخت در این دوره فوق العاده زمان برای ما مهم نمی باشد، هر چند تا پایان فروردین ماه 1400 طول خواهد کشید اما تا جایی ادامه خواهیم داد که کودکان به نتیجه برسند .

این دوره را از دست ندهید و سال جدید و قرن جدید را با ایده های ناب کودکان آغاز کنید و اینده کودکان خود را در ابتدای سال 1400 رقم بزنید از اهداف ما استقلال و شکل گیری اینده شغلی و تحصیلی در سنین پایین تر است و نه در دوره میان سالی و اینکه تخفیف ارایه شده تنها و تنها برای این دوره خواهد بود .

برای ثبت نام این دوره که از هفته سوم اسفند ماه 99 شروع میشود با دفاتر این موسسه در سایت زیر هماهنگ نموده و یا با دفتر مرکزی در تهران تماس حاصل فرمایید.

اینده در راه اندازی کسب و کارهای پویا و بر پایه تکنولوژی و یا استارت آپ ها می باشد.

 

TESTEQ.IR

021 88633815

نظرات

ارسال نظر

سبد خرید شما

سبد خالی است

اطلاع رسانی

برای دریافت نمایندگی با شماره 02188633815 تماس حاصل فرمایید

اشتراک خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
آمار

  • بازدید امروز: 235
  • بازدید دیروز: 564
  • بازدید کل: 6096866