Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

شارژ تلفن با حرارت آتش

شارژ تلفن با حرارت آتش

حتما برای بسیاری از شما پیش آمده که برای گردش به خارج از شهر رفته و نیمی از سفر را با نگرانی تمام شدن شارژ تلفن یا تبلت خود گذرانده باشید.

این روزها هم که از زمین و آسمان راه های جدید شارژ کردن دستگاه ها خود را به ما نشان می دهند. فلیم استاور (FlameStower) نام محصول جدیدی است که امکان شارژ دستگاه ها به کمک حرارت آتش را مهیا می سازد.

این دستگاه از یک پورت یو اس بی، پایه ای کوچک، محفظه آب و یک سطح فلزی برای قرار گرفتن روی آتش تشکیل شده. فلیم استاور به کمک فرایند ساده دما-برقی، قادر است دستگاه های همراه کوچک ما را شارژ کند.

تفاوت دما، تولید انرژی می نماید، به این صورت که ولتاژ بالای حرارت آتش (بخش داغ سیستم) به انتقال الکتریسیته به ولتاژ پایین آب (بخش سرد سیستم) کمک می کند. جریان الکتریکی تولید شده از طریق یو اس بی به دستگاه همراه ما منتقل شده و مقادیری شارژ در دستگاه همراه ما ذخیره می کند.

از این گجت برای انواع دستگاه های همراه که مجهز به پورت یو اس بی هستند، می توان بهره برد. فلیم استاور حدود 19 سانتیمتر طول و 5.7 سانتیمتر عرض دارد، بنابراین با توجه به قابلیت تا شدن پایه و محفظه آب، حمل و نقل بسیار آسانی داشته و با در نظر گرفتن حجم وسایلی که معمولا به گردش های خارج از شهر برده می شود، این گجت فضای کمی اشغال خواهد کرد.

هر دقیقه شارژ به کمک این گجت، به طور میانگین به یک تلفن هوشمند، اجازه 3 دقیقه تماس تلفنی می دهد، که همین میزان هم در مواقع اضطراری، بسیار حیاتی و با ارزش است.

از نکات جالب این گجت، می توان به امکان شارژ دستگاه همزمان با پخت و پز اشاره کرد. فلیم استاور تنها گجتی است هنگام گرم کردن غذا در پیک نیک به شما اجازه می دهد که از منبع حرارتی موجود استفاده نموده و دستگاه همراه خود را شارژ کنید.

تاکنون سرمایه اولیه برای تولید تجاری این دستگاه تامین شده و برای کسانی که از این پروژه در کمپین Kickstarter حمایت کرده اند، این گجت با قیمت 80 دلار عرضه خواهد شد.

باید انتظار داشت این محصول یا محصولات مشابه، در ماه ها و سال های آینده با تنوع بیشتری به بازار گجت ها راه پیدا کنند.

 

 

  • منبع: www.khabarpu.com
  • تاریخ: سه شنبه 23 مهر 1392 - 22:10
  • نویسنده:
  • صفحه: عمومی
  • بازدید: 772

ارسال نظر

سبد خرید شما

سبد خالی است

اطلاع رسانی

برای دریافت نمایندگی با شماره 02188633815 تماس حاصل فرمایید

اشتراک خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
آمار

  • بازدید امروز: 85
  • بازدید دیروز: 1447
  • بازدید کل: 6820494