Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

از استعدادیابی تا استارت آپی در سال 1402

از استعدادیابی تا استارت آپی در سال 1402

بسیاری از افراد در بزرگسالی وقتی با این پرسش روبرو می‌شوند که آیا شغل خود را دوست دارند یا خیر، به فکر فرو می‌روند. علاقه‌ای که در همان کودکی گم کرده‌اند.
پس از همین حالا برای فرزندان خودتان فرصت‌های  متفاوتی ایجاد کنید و واکنش آن‌ها را نظاره‌گر باشید. نقاط قوت و علاقمندی و تمایلاتشان را می‌توانید پیدا کنید و به آن‌ها خوراک دهید. استعدادیابی کنید و آن را پرورش دهید. اگر حاضرید در سال 1402، به کودکتان این فرصت را بدهید که در ساختن آینده خود از هم اکنون شریک باشد و آن مسیری را ادامه دهد که به آن تعلق دارد، بهتر است از همین حالا،  تحول را ایجاد کنید و فرصت خلق آینده را به او هدیه دهید.  7 مرحله اصلی تحول، برای ایجاد تعهد نهایی به خواسته و رویایی است که در زندگی شغلی و تحصیلی کودتان تاثیر دارد.


7 مرحله تحول:
1. تست استعدادیابی: با ایجاد فرصت‌های گوناگون، نقاط علاقمندی و استعداد را پیدا کنید.
2. برنامه ریزی برای شروع با منتور: برای پرورش استعداد از منتورها کمک بگیرید. حضور منتور می‌تواند از اشتباهات رایج جلوگیری کند و فرصت شناخت موانع را به فرزندنتان بدهد تا قدرت عبور از موانع را کسب کند.
3.  ایجاد نقطه تعالی: روی نقطه اصلی و تمایز متمرکز شوید.
4. تسهیل گری تمرین: تکرار مهارت و شیوه‌های جدید را بکارببرید.
5. ایجاد نظم: نظم ذهنی و نظم در انجام مهارت را در برنامه داشته باشید.
6. حمایت از هدف: برای ساختن مسیر و رسیدن به هدف زمان مناسب تخصیص دهید.
7. ایجاد تعهد کامل: برای یک هدف ارزشمند، تعهد و چگونگی انجام تعهد را تعریف کنید و به آن پایبند باشید.#استعدادیابی #بیزنس_کیدز #کسبوکار #کارآفرینی #کودک_کارآفرین #هدفگذاری #کارآفرینی_کودک #استارتاپ #استعدادتااستارتاپ #پرورش_استعداد #رهبران_آینده #تست_استعدادیابی #روانشناسی_کودک
 #دانش_آموزکارآفرین #استارتاپ_دانش آموزی #استارتاپ #استارتآپ #استعدادیابی_کودکان

نظرات

  • سلام پسرم میخواد اوا دبیرستن بره ولی نمی دونیم استعداد وعلاقه اش چی هست واینکه بتونه دزآینده شغل متناسب باروحیه واستعدادش داشته باشه

ارسال نظر

سبد خرید شما

سبد خالی است

اطلاع رسانی

برای دریافت نمایندگی با شماره 02188633815 تماس حاصل فرمایید

اشتراک خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
آمار

  • بازدید امروز: 519
  • بازدید دیروز: 4229
  • بازدید کل: 6649883